Egymillió ember szenved ettől a súlyos betegségtől Magyarországon A cukorbetegek száma Magyarországon bő egy évtized alatt a kétszeresére nőtt, mára eléri az egymillió főt.
|
Egymillió ember szenved ettől a súlyos betegségtől Magyarországon A cukorbetegek száma Magyarországon bő egy évtized alatt a kétszeresére nőtt, mára eléri az egymillió főt.
|