Ha újrakezdeném, akkor is sebész lennék 40 évig dolgoztam a Semmelweis-kórház mellkassebészeti osztályán. Sok mindent láttam, szörnyű daganatokat, elhasznált tüdőt.
|
Ha újrakezdeném, akkor is sebész lennék 40 évig dolgoztam a Semmelweis-kórház mellkassebészeti osztályán. Sok mindent láttam, szörnyű daganatokat, elhasznált tüdőt.
|