Nők találták ki, férfiak találták fel: 60 éves a fogamzásgátló Abból az egyszerű tényből indultak ki, hogy ha valaki terhes, akkor közben nem eshet újból teherbe.
|
Toplista
Hirdetés |
Nők találták ki, férfiak találták fel: 60 éves a fogamzásgátló Abból az egyszerű tényből indultak ki, hogy ha valaki terhes, akkor közben nem eshet újból teherbe.
|
Toplista
Hirdetés |