Magyarország vezet a vastagbélrák elhallozásban, pedig a daganat szűrhető!

Európában minden 3. percben meghal valaki vastag- és végbélrák miatt., Magyarországon a legrosszabb a helyzet: az 1. helyen állunk a férfiak vonatkozásában, míg 3. helyen a nők esetében.