Tisztifőorvos: minél előbb ki kell alakítani a lakosság védettségét Magyarországon ismételten intenzíven felfutó szakaszba került a koronavírus-járvány, ezért az oltások segítségével minél előbb ki kell alakítani a lakosság védettségét - mondta az országos tisztifőorvos szombaton az MTI-nek.
|
Toplista
Hirdetés |
