Orbán: senki se féljen a védőoltástól "A koronavírus-járvány harmadik hulláma támad, ami erősebb lesz, mint az előző kettő" - figyelmezetett a miniszterelnök. Egyúttal arra kérte a lakosságot, hogy regisztráljanak - ha még nem tették meg -, és oltassák be magukat.
Így néz ki a kínai...
|
Toplista
Hirdetés |
