Koronavírus: bejelentette a kormány, 2 hétre bezárnak az üzletek Újabb szigorításokat jelentett be a kormány március 8-tól a koronavírus járvány magas számai miatt.
|
Koronavírus: bejelentette a kormány, 2 hétre bezárnak az üzletek Újabb szigorításokat jelentett be a kormány március 8-tól a koronavírus járvány magas számai miatt.
|