WHO: véget ért a hat hete tartó, ígéretes csökkenés

Hat hét csökkenés után újra emelkedni kezdett a koronavírus-fertőzöttek száma Európában - jelentette be az Egészségügyi Világszervezet (WHO) európai irodáját vezető Hans Kluge csütörtökön.