Számos településen tovább emelkedett a szennyvízminták koronavírus koncentrációja

A 9. héten számos településen tovább emelkedett a szennyvízminták SARS-CoV-2 koncentrációja, az eredmények megközelítik az őszi járványcsúcs esetében tapasztalt értékeket.