Koronavírus: megteltek a kórházak, Szlávik súlyos helyzetről beszél A koronavírus-járvány 3. hullámának felszálló ágában vagyunk, és rendkívül súlyos a helyzet - mondta a Dél-pesti Centrumkórház infektológus főorvosa kedden a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
|
Toplista
Hirdetés |
