Az idősek oltását kérik a háziorvosoktól

Az idősek oltását kérik elsősorban a háziorvosoktól a héten - mondta az országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs online sajtótájékoztatóján szerdán.