Koronavírus: egyetemisták segítik ki a mentőket Koronavírus: ez jár az önkénteskedő orvostanhallgatóknak - kattintson!
"Mindannyiunk háláját és elismerését kiérdemlik az orvos- és egészségtudományi hallgatók, akik már egyetemi éveik alatt pótolhatatlan hozzájárulással erősítik a koronavírus...
|
