Koronavírus: egyetemisták segítik ki a mentőket

Koronavírus: ez jár az önkénteskedő orvostanhallgatóknak - kattintson! "Mindannyiunk háláját és elismerését kiérdemlik az orvos- és egészségtudományi hallgatók, akik már egyetemi éveik alatt pótolhatatlan hozzájárulással erősítik a koronavírus...