Covid-túlmunka: Levelet írt Orbánnak a szakszervezet A teljesített munkaórák arányában kellene anyagi elismerést biztosítani a koronavírusos betegek mellett munkát végzők részére.
|
Covid-túlmunka: Levelet írt Orbánnak a szakszervezet A teljesített munkaórák arányában kellene anyagi elismerést biztosítani a koronavírusos betegek mellett munkát végzők részére.
|