Koronavírus: már 120 millióan kapták el A legtöbb koronavírus-fertőzöttet és áldozatot továbbra is az Egyesült Államokban tartják számon: az amerikaiak már csaknem 29,5 millió igazolt esetről és több mint 535 ezer halottról tudnak. A második legtöbb eset pedig jelenleg a braziloknál van:...
|
