COVID-túlélő: májusban kapta el, még nem gyógyult meg Rendszeres gyógytornával és immunerősítőkkel küzd a teljes felépülésért a magyar ápolónő, aki a koronavírus-fertőzés miatt 68 napig volt mélyaltatásban - írta meg a kemma.hu. A portál beszámolója szerint Hajnalka legnagyobb vágya, hogy végre vissza...
|
