Kedd délelőttre már nem találtak önkéntest a Covid-osztályra Levélben kérik az orvostanhallgatókat, hogy vállaljanak önkéntes munkát a Pécsi Koronavírus Ellátó Központban.
|
Kedd délelőttre már nem találtak önkéntest a Covid-osztályra Levélben kérik az orvostanhallgatókat, hogy vállaljanak önkéntes munkát a Pécsi Koronavírus Ellátó Központban.
|