Orbán Viktor: Ez nem az a pillanat, amikor lazítani lehetne - Továbbra is érvényben maradnak a szigorítások

Koronavírus járványhelyzet: Orbán Viktor miniszterelnök március 19-én a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában beszélt arról, mi várható az elkövetkező néhány hétben.