Koronavírus: már több mint 123 millióan kapták el Meglepő módszerrel pusztíthatják el a koronavírust - kattintson!
A legtöbb koronavírus-fertőzöttet és áldozatot továbbra is az Egyesült Államokban tartják számon: az amerikaiak már 29,8 millió igazolt esetről és 542 ezer halottról tudnak. A má...
|
