Poszt-Covid Ambulancia gyerekeknek: Ide vidd el a gyereket, ha nem múlnak a koronavírusos tünetei a fertőzés után Az ambulancián azokat a gyermekeket várják, akik poszt Covid szindrómában szenvednek, a koronavírus-fertőzésük után 6-8 héttel az életminőségüket jelentősen rontó, makacs tünetek maradtak fenn.
|
