Koronavírus: 8 percenként hal meg egy fertőzött itthon Március 15-21. között összesen 1310 koronavírus-áldozatot regisztráltak Magyarországon, ami jóval meghaladja a világjárvány második hullámának csúcsát (ami 1196 elhunyt volt). Ezzel az elmúlt héten percenként átlagosan 8 koronavírus-fertőzött veszt...
|
