Kormányinfó: Akkor nyitnak az óvodák és iskolák, ha a 2,5 milliót eléri a beoltottak száma

Az országban tombol a koronavírus-járvány harmadik hulláma - vajon mi vár ránk a húsvéti időszakban? Nyithatnak-e az iskolák április 7-én, a tavaszi szünet után? Ez hangzott el a mai Kormányinfón.