Szlávik: a járvány legsúlyosabb napjait éljük Szlávik János hangsúlyozta, a koronavírus-járvány harmadik hulláma továbbra is felszálló ágban van, a korábbi tapasztalatok alapján esetleg április közepén, végén kezdhet csökkenni a vírus terjedése, és talán valamikor nyárra lélegezhetünk fel. "Mo...
|
