Meghalt a kórháztetőre kimászott koronavírusos beteg Három nappal azután hunyt el az idős férfi, hogy zavarodottan kimászott az ablakon a tetőre a Bajcsy Zsilinszky-kórházban.
|
Meghalt a kórháztetőre kimászott koronavírusos beteg Három nappal azután hunyt el az idős férfi, hogy zavarodottan kimászott az ablakon a tetőre a Bajcsy Zsilinszky-kórházban.
|