Ez embertelen! Eddig 20 ezer magyar, egy Vecsés városnyi ember halt meg koronavírusban

A koronavírus miatti halálozások száma ma átlépte a 20 ezer főt. Mintha kihalt volna egy Vecsés méretű kisváros. "Megmagyarázhatatlan. A 41. és 46. hét között olyan ütemű halálozás következett be, amit valószínűleg egyszer tanítani fognak demográfia órán a szociológus hallgatóknak. Ilyenre ugyanis nem nagyon van példa békeidőben" - írja blogjában Szabó Andrea, szociológus, a koronavírus miatti halálozási adatokat elemezve.