Koronavírus: kiderült, melyik vakcinával oltják be a tanárokat A pedagógusok kampányoltása két körben zajlik majd. Az első körben, április 1-je és 3-a között azokat oltják be, akik korábban, március 24-éig regisztráltak a koronavírus elleni védőoltásra - ismertette György István, az oltási munkacsoport vezetőj...
|
