Csütörtöktől oltják első kőrben a regisztrált pedagógusokat A pedagógusok és a köznevelésben dolgozók 75 százaléka regisztrált hétfő éjfélig a koronavírus elleni oltásra.
|
Csütörtöktől oltják első kőrben a regisztrált pedagógusokat A pedagógusok és a köznevelésben dolgozók 75 százaléka regisztrált hétfő éjfélig a koronavírus elleni oltásra.
|