Koronavírus: kivizsgáltatná a kamara, hogy miért halnak meg ennyien lélegeztetőgépen Egyes kórházakban az altatásos (invazív) lélegeztetésben elhunytak száma akár 95 százalékos is lehet - ez derült ki egy a Magyar Orvosi Kamara által a belügyminiszternek eljuttatott levélből.
|
