Koronavírus: miért halnak meg ennyien lélegeztetőgépen?

Az orvosi kamara is kivizsgáltatná, mert egyes kórházakban az altatásos (invazív) lélegeztetésben elhunytak száma akár 95 százalékos is lehet - ez derült ki egy a Magyar Orvosi Kamara által a belügyminiszternek eljuttatott levélből.