Ők lettek az év COVID-dolgozói A "Fogjunk össze az egészségügyben dolgozókért és családjaikért" program keretében létrehozott "Év COVID dolgozója" díj célja, hogy megköszönje a kórházi dolgozóknak azt a többletmunkát, amit a koronavírus-járvány plusz tehe...
|
