Az országos tisztifőorvos nagy fegyelmezettséget kér a lakosságtól húsvétkor

Az országos tisztifőorvos a húsvéti ünnep idejére is azt kéri a lakosságtól, hogy nagy fegyelmezettséggel tartsa be a koronavírus-járvány miatt hozott szabályokat.