Másodszor is legyőzte a koronavírust egy 104 éves nő Tapssal búcsúztatta hazaengedésekor a kórházi személyzet a 104 éves kolumbiai Carmen Hernandezt, aki másodszor esett át koronavírus-fertőzésen, és másodszor is túljutott a nehezén. A lábadozás ugyan még hátravan, de állapota kielégítő, és már nem s...
|
Toplista
Hirdetés |
