COVID-osztály dolgozója: "siralmas a helyzet" Egy normális intenzíves ellátásnál egy nővérre maximum két, egy orvosra pedig négy beteg jut. Most azonban jóval nagyobb a terhelés a koronavírus-járvány miatt. A harmadik hullám megdöbbentően magas esetszámai azt eredményezték, hogy a fertőzötteke...
|
Toplista
Hirdetés |
