Mi történik, ha az oltás két dózisa között alakul ki a COVID-19?

A kétdózisú vakcinák mindegyikéről kiderült, hogy már az első adag után is figyelemre méltó fokú hatásosságot mutatnak, ennek ellenére fennáll annak a kockázata, hogy az első dózis felvétele után a beoltott koronavírussal fertőződik, és COVID-19 alakul ki nála.