Hosszú idő után csökkent az aktív fertőzöttek száma

Hosszú idő után csökkent az aktív fertőzöttek száma - jelentette be a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) járványügyi osztályvezetője a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs nevében a szerdai online sajtótájékoztatón.