Koronavírus: ezekben a városokban nagy a baj A 14. héten elvégzett vizsgálatok alapján úgy tűnik, hogy még mindig magas a szennyvízben az új típusú koronavírus koncentrációja. Az elmúlt öt hét összesített adatai azonban enyhén csökkenő tendenciát mutatnak - számolt be róla az NNK.
Továbbra...
|
