Koronavírus: erre jöttek rá a magyar kutatók A magyar kutatók múlt év nyarán kezdték meg a munkát. Nekik sikerült először megvizsgálniuk az aktív koronavírus szerkezetét egy atomi erőmikroszkóp segítségével - ismertette Kellermayer Miklós, az egyetem általános orvostudományi karának dékánja.
...
|
