Koronavírus: erre jöttek rá a magyar kutatók

A magyar kutatók múlt év nyarán kezdték meg a munkát. Nekik sikerült először megvizsgálniuk az aktív koronavírus szerkezetét egy atomi erőmikroszkóp segítségével - ismertette Kellermayer Miklós, az egyetem általános orvostudományi karának dékánja. ...