Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben

Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben Az 1993 óta minden évben megtartott Nemzeti Rákellenes Nap egyik fő célja, hogy erősítse a felelősségérzetet az emberekben és tudatosítsa mindenkiben, hogy sokat tehetünk a rákkal kapcsolatos kockázatok csökkentése érdekében. A daganatos betegségek elleni küzdelemben egyre nagyobb hangsúlyt kapnak azok a tájékoztató tevékenységek, amelyek arról adnak – szó Bővebben A Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben bejegyzés először a CsaládiVilág jelent meg.