Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben Az 1993 óta minden évben megtartott Nemzeti Rákellenes Nap egyik fő célja, hogy erősítse a felelősségérzetet az emberekben és tudatosítsa mindenkiben, hogy sokat tehetünk a rákkal kapcsolatos kockázatok csökkentése érdekében. A daganatos betegségek elleni küzdelemben egyre nagyobb hangsúlyt kapnak azok a tájékoztató tevékenységek, amelyek arról adnak – szó
Bővebben
A Sok múlik rajtunk a rák elleni küzdelemben bejegyzés először a CsaládiVilág jelent meg.
|
Toplista
Hirdetés |
