Fotók: visszatértek az alsósok az iskolákba

A kormány mindent megtett, hogy az iskolák alsó tagozatai - a koronavírus-helyzet ellenére - biztonságosan kinyithassanak hétfőn - mondta Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában hétfőn. Hozzáte...