Koronavírus: be vagyok oltva, de a gyerekem nem – mit tehetünk biztonsággal?

Mennyire van biztonságban a család, ha a felnőtteket beoltották, a gyerekeket viszont nem? Mit lehet biztonsággal tenni, és mit hanyagoljunk még?