Koronavírus: újabb 199 áldozatot szedett itthon

Visszatértek az alsósok az iskolákba - nézze meg a képeket! Újabb 1645 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 754833-ra nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Emellett elhunyt 199 beteg, így a koro...