COVID-túlélő: "tudok még valaha normális életet élni?" Egyes kutatások szerint a kórházban kezelt koronavírus-fertőzöttek mintegy tizedét még 5 hónappal a gyógyulttá nyilvánításuk után is furcsa tünetek gyötrik. Ezt a jelenséget hívjuk hosszú COVID-nak. A leggyakoribb elhúzódó panaszok közé tartozik eg...
|
