Koronavírus: átoltott felnőttek, védtelen gyerekek? Hogyan védhetjük a családot?

Mennyire van biztonságban a család, ha a felnőtteket beoltották, a gyerekeket viszont nem? Mit lehet biztonsággal tenni, és mit hanyagoljunk még?