Ambulancia nyílt a poszt-COVID szindrómával küzdőknek Az új típusú koronavírus nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is óriási terhelésnek teszi ki a fertőzötteket, ám a felgyógyultak mentális egészségének rendezése mindeddig nem került fókuszba. Az RTL Híradó beszámolója szerint azonban a Nyírő Gyula ...
|
