Koronavírus: indul a 16-18 évesek oltása, Pfizert kapnak - jelentette be Orbán Viktor

Orbán Viktor miniszterelnök péntek reggel a Kossuth Rádióban jelentette be, hogy Magyarországon is elindul a 16-18 éves korosztály vakcinációja.