Koronavírus: indul a 16-18 évesek oltása, Pfizert kapnak - jelentette be Orbán Viktor Orbán Viktor miniszterelnök péntek reggel a Kossuth Rádióban jelentette be, hogy Magyarországon is elindul a 16-18 éves korosztály vakcinációja.
|
Koronavírus: indul a 16-18 évesek oltása, Pfizert kapnak - jelentette be Orbán Viktor Orbán Viktor miniszterelnök péntek reggel a Kossuth Rádióban jelentette be, hogy Magyarországon is elindul a 16-18 éves korosztály vakcinációja.
|