Koronavírus: indul a 16-18 évesek oltása, Pfizert kapnak

Magyarországon is elindul a 16-18 éves korosztály vakcinációja. Ezt Orbán Viktor miniszterelnök péntek reggel a Kossuth Rádióban jelentette be.