Zombor Gábor is önkéntesként dolgozik a megyei kórházi oltóponton A volt államtitkár részt vett a koronavírus tesztelésben, most pedig az oltási folyamat szervezésében, és oltóorvosként is segít.
|
Zombor Gábor is önkéntesként dolgozik a megyei kórházi oltóponton A volt államtitkár részt vett a koronavírus tesztelésben, most pedig az oltási folyamat szervezésében, és oltóorvosként is segít.
|