Oltás után: ezért gyakoribbak nőknél a mellékhatások

Nem is gondolná, hogy mi áll a jelenség hátterében! Többször jelentkeznek mellékhatások a koronavírus elleni védőoltás beadását követően nőknél, mint férfiaknál – állapította meg több vizsgálat is.