Fotók: így harcolnak a betegekért a Szent György kórházban

Ahogy már mi is beszámoltunk róla, Bucsi László, a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház főigazgatója a minisztérium kérése ellenére is elárulta a sokkoló, konkrét adatokat az aktuális koronavírus-helyzetről. A szakembert az késztette a ...