Szlávik: ezt nem szabad elfelejteni a védettségről A magyar felnőtt lakosság fele be van oltva a koronavírus elleni vakcinával, ami nagyon komoly előrelépés, ugyanakkor nem lehet itt megállni - mondta dr. Szlávik János, a Dél-pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője szombaton, a közmé...
|
Toplista
Hirdetés |
