Maradhat-e a home office? A járvány után is szívesen dolgoznánk otthonról
Kevésbé érzik stresszesnek az otthonról végzett munkát a dolgozók, ezért a többségük a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos korlátozások megszűnése után is szívesen választaná a távmunkát - derült ki...
|
Toplista
Hirdetés |
